Home » Aktualności » Zaproszenie na IT Trans 1-3.12.2020

Zaproszenie na IT Trans 1-3.12.2020

Pierwsze w historii wirtualne Targi IT Trans odbędą się już za dwa tygodnie. To międzynarodowe wydarzenie co dwa lata przyciąga do Karlsruhe w Niemczech firmy z branży transportowej z wszystkich zakątków świata. DPK System po raz czwarty będzie prezentować systemy informatyczne. Tegoroczna edycja została przeniesienia z marca na grudzień z powodu pandemii Covid-19 a obecnie targi w tradycyjnej stacjonarnej formie zostały odwołane ii odbędą się wyłącznie w formie online.

Aby móc korzystać z platformy sieciowej IT-TRANS, pobierz bezpłatny bilet sieciowy w sklepie z biletami www.it-trans.org/en/tickets. Otrzymasz link dostępu funkcjonujący od 24 listopada 2020 r. Za pomocą tego linku możesz zarejestrować się i uzyskać dostęp do wszystkich funkcji sieciowych przed, w trakcie i po internetowym IT-TRANS.

Pokaz DPK System zaplanowany jest na 2 grudnia 9.30, prezentację pt. Zintegrowane i optymalne planowanie dla władz transportu pasażerskiego i operatorów w tym pojazdów elektrycznych poprowadzi dyrektor ITMariusz Dańda. Zachęcamy również do zapoznania się z artykułem na temat DPK System na stronie internetowej IT Trans:

https://www.it-trans.org/en/it-trans/the-exhibition/news/public-transportation-efficient-planning-and-optimized-operation.html

SEARCH
LANGs