Home » Kariera » Konsultant systemów ERP

DPK System – producent oprogramowania na rynku transportowym to:
wiodący na rynkach polskich i zagranicznych producent i dostawca autorskiego oprogramowania wspierającego zarządzanie przewozami.

Piętnaście lat doświadczenia w branży IT, pozwoliło nam stworzyć innowacyjne rozwiązania informatyczne w dziedzinie transportu, komunikacji, ratownictwa medycznego oraz innych gałęziach przemysłu. Nasze oprogramowanie oparte jest o najnowsze technologie z wykorzystaniem zaawansowanych algorytmów optymalizacji i „sztucznej inteligencji”.

Kilkudziesięcioosobowy zespół pracowników składa się z doświadczonych programistów, stale podnoszących swoje kwalifikacje, konsultantów wdrożeniowych będących merytorycznymi fachowcami w branży transportowej i informatyce, serwisantów zawsze gotowych do pracy dla użytkowników systemów.

Dołączając do nas znajdziesz ludzi z pasją o otwartych umysłach, którzy chętnie dzielą się wiedzą, będziesz pracować w zespole, w którym panuje przyjazna atmosfera, będziesz brał udział w ciekawych projektach na terenie kraju jak i za granicą, rozwiniesz swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, a dodatkowo zatroszczymy się o Twoje zdrowie, Twoją kondycję (dofinansowanie do sportu i rekreacji, karty MultiSport, itp.), Twoją rozrywkę (imprezy integracyjne, wyjazdy na narty, itp.).

Zamierzamy powiększyć nasz zespół o następujące stanowisko:

Konsultant systemów ERP

Miejsce pracy: Kraków (Wieliczka)

Opis stanowiska:

Obowiązkiem przyszłego pracownika będzie praca w zespołach przy wdrażaniu oprogramowania, ścisła
współpraca z kierownikiem wdrożeń, opracowywanie dokumentacji wdrożeniowych, prowadzenie szkoleń
oraz udział w pracach projektowych, testach i współpraca z innymi zespołami w firmie.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, informatycznego lub technicznego
  • praktycznej znajomości języka T-SQL,
  • znajomości baz danych i zagadnień z nią związanych,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • kreatywności i zdyscyplinowania,
  • zdolności analitycznych,
  • gotowości do wyjazdów służbowych,
  • prawa jazdy kat. B.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Dodatkowym atutem będzie:

  • Praktyczna znajomość metodyk wdrożeniowych (np. Prince2, PMBOK)
  • umiejętność administrowania MS SQL Server
  • umiejętność administrowania systemami Windows Server
  • umiejętność administrowania systemami Linux\Unix
  • znajomość systemu ENOVA lub podobnych systemów ERP
  • Znajomość techniki tworzenia raportów w Crystal Reports

Oferujemy:

  • wieloletnie i stabilne zatrudnienie,
  • ambitne wyzwania,
  • możliwość uczenia się od najlepszych,
  • ciekawą pracę i możliwość zdobywania nowych doświadczeń,
  • udział w interesujących i unikalnych projektach zarówno krajowych jak i zagranicznych,
  • stały kontakt z najnowszymi technologiami Microsoft,
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • przyjazną i bezkonfliktową atmosferę w firmie,
  • Pakiet MultiSport

List motywacyjny oraz CV prosimy przesłać na adres praca@dpksystem.pl
(wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji).

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

LANGs