Home » Kariera » Programista C# / C++

DPK System– jesteśmy wiodącym producentem autorskiego oprogramowania dla branży transportu publicznego.Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży IT, wykorzystanie najnowszych technologii zaawansowanych algorytmów optymalizacji i sztucznej inteligencji oraz współpraca z Uczelniami Wyższymi, pozwoliło nam stworzyć innowacyjne rozwiązania informatyczne w dziedzinie zarządzania transportem publicznym – komunikacją miejską (autobusy/tramwaje/metro/trolejbusy) i międzymiastową (kolej i autobusy).

Na naszym oprogramowaniu pracują najwięksi w Polsce operatorzy i organizatorzy transportu:

  • Systemy dedykowane dla transportu publicznego – in.: MZA Warszawa, KPK i KPKM Białystok, GAIT Gdańsk, MPK Wrocław, PKM Gliwice, MZK Gorzów, PKM Katowice, MPK Kielce, MZK Koszalin,  MPK Nowy Sącz, PKM Tychy, MPK Rzeszów, MPK Radom, ZDiTM Szczecin, PolskiBus (FlixBus), i wiele innych.
  • Systemy dedykowanym dla kolei – Przewozy Regionalne, PKP Cargo SA, Koleje Mazowieckie, Koleje Dolnośląskie, Koleje Śląskie, SKM Warszawa, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, PKP LHS Sp. z o.o. Zamość, Koleje Wielkopolskie i inne
  • Systemy dedykowanym dla przemysłu: PEG KWB Turów.

Nasi zagraniczni kontrahenci, którzy pracują na oprogramowaniu DPK System to m.in.:

  • OnniBus Tampere (Finlandia), Osel Nikozja (Cypr), TransaBus Mallorca (Hiszpania), Rapid Kuantan (Malezja), Avtobusovy Park Kyzylorda (Kazahstan), RBA Arnstadt (Niemcy).

Nasz kilkudziesięcioosobowy zespół składa się z doświadczonych programistów, konsultantów wdrożeniowych i serwisantów będących fachowcami w branży transportowej i informatyce.  Dołączając do nas znajdziesz ludzi z pasją o otwartych umysłach, którzy chętnie dzielą się wiedzą, będziesz pracować w zespole, w którym panuje przyjazna, niekorporacyjna atmosfera, rozwiniesz swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i projektach, a dodatkowo zatroszczymy się o Twoje zdrowie (prywatna opieka medyczna), Twoją kondycję (karta MultiSport) i Twoją rozrywkę (imprezy integracyjne). Liczymy, że dołączysz do nas i wesprzesz w rozwoju polskich, innowacyjnych technologii w dziedzinie transportu.

Programista C# / C++

Miejsce pracy: Kraków (Wieliczka)

Opis stanowiska:

Obowiązkiem przyszłego pracownika będzie praca w jednym z zespołów przy tworzeniu oprogramowania, udział w pracach projektowych, testach oraz współpraca z innymi zespołami w firmie.

Jeśli wiesz czym jest programowanie, interesują Cię zagadnienia związane z algorytmami optymalizacyjnymi i chcesz czegoś więcej niż klepanie kodu pozwól nam dowiedzieć się o twoim istnieniu i prześlij zgłoszenie.

Oczekujemy:

  • dobrej, praktycznej znajomości C#,
  • dobrej znajomości technik obiektowych (OOP),
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • kreatywności i dobrej organizacji pracy,
  • zdolności analitycznych i odpowiedzialności.

Dużą wartością jest dla nas zaangażowanie w pracę, orientacja na rozwiązywanie problemów i poszukiwanie rozwiązań.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie praktyczne (w tym własne projekty)
  • znajomość ASP.net MVC,
  • znajomość T-SQL,
  • umiejętność tworzenia aplikacji bazodanowych,
  • znajomość bibliotek DevExpress,
  • znajomość C++, STL i MFC,
  • znajomość JavaScript

Oferujemy:

  • ciekawą pracę i możliwość zdobywania nowych doświadczeń,
  • stały kontakt z najnowszymi technologiami Microsoft,
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • przyjazną i bezkonfliktową atmosferę w firmie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet Multisport.

List motywacyjny oraz CV prosimy przesłać na adres praca@dpksystem.pl (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji).

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

LANGs