Programista C# / C++

Miejsce pracy: Kraków (Wieliczka)

placeWieliczka, POLAND
codeMID
event_availableASAP
scheduleFULL-TIME
listCONTRACT OF EMPLOYMENT / B2B
languageENGLISH (B2)
laptopHYBRID

Opis stanowiska:

Obowiązkiem przyszłego pracownika będzie praca w jednym z zespołów przy tworzeniu oprogramowania, udział w pracach projektowych, testach oraz współpraca z innymi zespołami w firmie. Jeśli wiesz czym jest programowanie, interesują Cię zagadnienia związane z algorytmami optymalizacyjnymi i chcesz czegoś więcej niż klepanie kodu pozwól nam dowiedzieć się o twoim istnieniu i prześlij zgłoszenie.

Oczekujemy:

  • dobrej, praktycznej znajomości C# lub C++( STL i MFC)
  • dobrej znajomości technik obiektowych (OOP),
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • kreatywności i dobrej organizacji pracy,
  • zdolności analitycznych i odpowiedzialności,
  • otwartości na rozwiązanie webowe

Dużą wartością jest dla nas zaangażowanie w pracę, orientacja na rozwiązywanie problemów i poszukiwanie rozwiązań.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie praktyczne (w tym własne projekty)
  • znajomość JavaScript, React
  • znajomość Java Android
  • znajomość REST API, SOAP
  • znajomość ASP.net MVC,
  • znajomość T-SQL,
  • umiejętność tworzenia aplikacji bazodanowych,
  • znajomość bibliotek DevExpress,

Oferujemy:

  • ciekawą pracę i możliwość zdobywania nowych doświadczeń,
  • stały kontakt z najnowszymi technologiami Microsoft,
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • przyjazną i bezkonfliktową atmosferę w firmie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet Multisport.
Work with Us

Status rekrutacji: aktywna

CV prosimy przesłać na adres [email protected], wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Szukaj close