Home » Aktualności » 11 stanowisk dydaktycznych oprogramowania TachoAnalizer dla Technikum Komunikacyjnego nr 25 w Krakowie

11 stanowisk dydaktycznych oprogramowania TachoAnalizer dla Technikum Komunikacyjnego nr 25 w Krakowie

W Technikum Komunikacyjnym nr 25 w Krakowie (dawne Technikum Kolejowe) zostanie uruchomione 11 stanowisk komputerowych z zainstalowanym dydaktycznym oprogramowaniem TachoAnalizer. To kolejne wdrożenie specjalnych licencji szkoleniowych dla uczniów szkół średnich, które w praktyczny sposób przygotowuje do pracy w zawodach związanych z branżą transportową. W marcu tego roku zostało zainstalowanie 18 licencji programu TachoAnalizer i 18 licencji Logistyka Transportu w Zespole Szkół Spożywczych w Bydgoszczy.

TachoAnalizer to program służący do analizy danych pochodzących z tachografów analogowych i cyfrowych oraz kart kierowców. Program TachoAnalizer jest znanym i cenionym narzędziem w całej Unii Europejskiej, użytkowanym przez takie organizacje jak:

  • Inspekcje Transportu,
  • Policję,
  • Służby Celne.

Poza granicami Polski występuje pod nazwami: TachoAnalyser®, TachoConsult, TachoControl, Szelpo TachoControl Systems.

Logistyka Transportu to najnowsze oprogramowanie przeznaczone dla przedsiębiorstw transportowych, a jego nadrzędnym celem jest szybkie rozliczanie czasu pracy kierowców, jako podstawa do wynagrodzeń a także przygotowanie wymaganych danych (wydruków, raportów) dla kontroli PIP-u i ITD.

SEARCH
LANGs