Home » Systemy informatyczne » Trans ERP » Magazyn, sprzedaż i fakturowanie

 

System Trans ERP umożliwia swobodne rozszerzanie funkcjonalności za sprawą mechanizmu definiowania przez użytkowników tzw. cech. Podlega również rozbudowie o szereg aplikacji dedykowanych dla konkretnych branż (np. sprzedaż internetowa, spedycja, produkcja). Oprogramowanie można wzbogacić
o tworzone od podstaw rozwiązania informatyczne odpowiadające indywidualnym potrzebom firmy.

System Trans ERP da się też łatwo zintegrować z wykorzystywanymi już przez przedsiębiorstwo programami:

Sklepy internetowe
Szereg rozwiązań umożliwia integrację systemu Trans ERP z oprogramowaniem do prowadzenia handlu w Internecie. Zalicza się do nich np. dodatek eHurt, przeznaczony do obsługi sprzedaży. Godna polecenia jest również oferowana na zasadach wynajmu aplikacji (SaaS – Software as a Service) platforma IAI-Shop.com, z której korzysta prawie 1800 sklepów (samodzielnych i działających w ramach portali aukcyjnych) oraz hurtowni internetowych w Polsce i za granicą.

Sprzedaż detaliczna
W zakresie wsparcia obsługi punktów sprzedaży detalicznej system Trans ERP można rozbudować o program sPOS, który sprawdza się np. w sprzedaży biletów lub o usługi naprawy pojazdów zewnętrznych. Istotnymi jego zaletami są brak konieczności stałego połączenia z centralą, a także możliwość korzystania z drukarek fiskalnych Posnet i Novitus.

Sprzedaż mobilna i zarządzanie magazynem
Oprogramowanie Trans ERP można łatwo rozbudować o kompleksowe rozwiązania do prowadzenia sprzedaży mobilnej przy użyciu urządzeń przenośnych pracujących pod kontrolą różnych systemów operacyjnych, od Windows CE (dodatek eSale) przez PocketPC (PocketHandel) po Android (PS Mobile Sale). Aplikacje takie jak OPTIkolektor WIN czy eMagazyn wspierają z kolei procesy logistyczne.
W dobie gospodarki nadmiaru, kiedy coraz trudniej konkurować jakością produktów i usług, kluczowego znaczenia nabiera proces obsługi klienta. Aby ułatwić utrzymywanie dobrej komunikacji z kontrahentami, system Trans ERP wyposażony został w kompleksowe rozwiązanie CRM do wspierania działań marketingowych i sprzedażowych. Pozwala ono spełnić oczekiwania klienta i budować jego lojalność, a co za tym idzie – stale zwiększać produktywność i zysk przedsiębiorstwa.

SEARCH
LANGs