Home » Kariera » Konsultant systemów ERP (j. niemiecki)

DPK System – polski producent oprogramowania na rynku transportowym to
wiodący na rynkach polskich i zagranicznych producent i dostawca autorskiego oprogramowania wspierającego zarządzanie przewozami.

Dwadzieścia lat doświadczenia w branży IT, pozwoliło nam stworzyć innowacyjne rozwiązania informatyczne w dziedzinie transportu, komunikacji, ratownictwa medycznego oraz innych gałęziach przemysłu. Nasze oprogramowanie oparte jest o najnowsze technologie z wykorzystaniem zaawansowanych algorytmów optymalizacji i sztucznej inteligencji.

Kilkudziesięcioosobowy zespół pracowników składa się z doświadczonych programistów, stale podnoszących swoje kwalifikacje, konsultantów wdrożeniowych będących merytorycznymi fachowcami w branży transportowej i informatyce, oraz serwisantów zawsze gotowych do pracy dla użytkowników systemów.

Dołączając do nas znajdziesz ludzi z pasją o otwartych umysłach, którzy chętnie dzielą się wiedzą, będziesz pracować w zespole, w którym panuje przyjazna niekorporacyjna atmosfera, rozwiniesz swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, a dodatkowo zatroszczymy się o Twoje zdrowie (prywatna opieka medyczna), Twoją kondycję (dofinansowanie do sportu i rekreacji, karty MultiSport, itp.), Twoją rozrywkę (imprezy integracyjne, wyjazdy na narty, itp.). Liczymy, że wesprzesz nas w rozwoju polskich, innowacyjnych technologii w dziedzinie transportu.

Zamierzamy powiększyć nasz zespół o następujące stanowisko:

Konsultant systemów ERP (j. niemiecki)

Miejsce pracy: Kraków (Wieliczka)

Opis stanowiska:

Obowiązkiem przyszłego pracownika będzie praca w zespołach przy wdrażaniu oprogramowania głównie na rynkach niemieckojęzycznych, ścisła współpraca z kierownikiem wdrożeń, opracowywanie dokumentacji wdrożeniowych, prowadzenie szkoleń oraz udział w pracach projektowych (głównie w języku niemieckim), testach i współpraca z innymi zespołami w firmie. Po nabyciu odpowiedniego doświadczenia możliwość prowadzenia własnych projektów oraz wdrożeń.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, informatycznego lub technicznego,
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP,
  • umiejętności przekładania wymagań biznesowych na funkcjonalności systemów informatycznych,
  • samodzielności, kreatywności oraz wzorowej organizacji czasu pracy,
  • zdyscyplinowania, komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,
  • gotowości do wyjazdów służbowych oraz prawa jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie (weryfikacja na rozmowie kwalifikacyjnej),
  • znajomość zagadnień z zakresu transportu publicznego lub budowy rozkładu jazdy,
  • praktyczna znajomość języka T-SQL oraz zagadnień związanych z bazami danych,
  • praktyczna znajomość metodyk projektowych / wdrożeniowych (np. Prince2, PMBOK, AGILE),
  • umiejętność administrowania MS SQL Server,
  • znajomość techniki tworzenia raportów w CrystalReports,
  • znajomość dodatkowych języków.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • ambitne wyzwania,
  • udział w interesujących i unikalnych projektach zarówno krajowych jak i zagranicznych,
  • możliwość uczenia się od najlepszych,
  • ciekawą pracę i możliwość zdobywania nowych doświadczeń,
  • stały kontakt z najnowszymi technologiami Microsoft,
  • przyjazną i bezkonfliktową atmosferę w firmie.

List motywacyjny oraz CV prosimy przesłać na adres praca@dpksystem.pl (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji).

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

LANGs